Jak zviditelnit váš web?

zviditelnění webů a eshopu

Majitelé stránek si kladou otázky: jak být viděn na Google, jak být viděn na Seznamu, jak zviditelnit e-shop, jak zviditelnit internetové stránky, jak zviditelnit web, jak zviditelnit stránky na internetu, zvýšení návštěvnosti a prodeje?

 

Pokud se pohybujete v silném konkurenčním prostředí, pak musíte bojovat o udržení pozic stránek na první straně vyhledávačů. Jen tam se dělá prodej a byznys!

 

K zviditelnění vašich internetových stránek Vám pomůžou naše služby

 

Webové stránky, které nejsou ve vyhledavačích ihned k nalezení na první straně Seznam/Google, je to samé, jako je nemít. Nachází se Vaše stránky jinde než na první straně Seznam/Google? Pokud ano, čtěte prosím dál.

 

O umístění Vašich internetových stránek na předních příčkách vyhledávačů rozhodují správná klíčová slova, rozmístění nadpisů H1, H2, správné texty bez duplicit, stáří domény, kvalitní odkazy, průběžná SEO péče, apod.

Jak zviditelnit web rychle? Zviditelnění internetových stránek nebo e-shopů pomocí SEO optimalizace pro vyhledávače se projeví až za několik týdnů a měsíců. Poctivá agentura nikdy negarantuje, že se během krátké doby objevíte na prvních pozicích. V silném konkurenčním prostředí je také velice důležitá PPC reklama.

  

 __________________________________________________________________________________________

Pokládáte si otázky: Jak zviditelnit e-shop na Google? Jak se zviditelnit na Seznamu? Jak zviditelnit e-shop a stránky na internetu, jak zviditelnit web? Tak to jste tu správně! Kontaktujte nás

________________________________________________________________________________

 

 

 

Vybrané reference

 

 

 

Průběh tvorby práce SEO a PPC

Konzultace - analýza

Na počátku po vaší poptávce zjistíme zevrubnou analýzou, co bude potřeba a co je pro váš projekt nejlepší. Ideálním řešením  je osobní schůzka, o projektu se pobavit. V případě větších vzdáleností není problém domluvit se přes Skype, nebo jen pomocí emailu. 

Sdělíme vám nejlepší reklamní a optimalizační techniky a řešení vč. návrhu cen.

Po odsouhlasení dodáte potřebné materiály - texty, fotografie, požadavky, úkoly atd...

TVORBA PPC a SEO

Vytvoříme sadu technik a prací v rámci SEO optimalizačních prací, které nastaví/opraví off-page faktory www stránek. Mezi tyto techniky patří META DATA, optimalizace textů a klíčových slov, indexace, úprava url adres, úpravy struktury menu, úprava navigace stránek, atd. následně zahájíme práce na on-page faktorech jako je linkbuilding, atd.

Navrhneme a vytvoříme PPC kampaně, sestavy, reklamní texty, klíčová slova jak na Seznamu i Google. PPC kampaně budeme podrobně optimalizovat a cílit vč. vyhodnocovacích metrik a grafů. Další a další informace vám na vyžádání dodáme.

Optimalizace a úpravy projektů

Vaše projekty v rámci průběžných úkolů a požadavků budeme optimalizovat, vylepšovat, pozastavovat, přidávat nové, měnit rozpočty, přidávat klíčová slova vylučující klíčová slova nebo např. měnit texty, META DATA, cílové url adresy, získávat nové zpětné odkazy, publikovat PR články, popisovat obrázky, atd. Prostě budeme dělat, co se týče správy SEO, PPC, Copywritingu, PR a online marketingu ve prospěch vašich www stránek.

reporty a doporučení

Na základě vašich požadavků vám budeme dodávat reporty, měření, grafy a různé druhy vyhodnocování kroků a prací v rámci SEO a internetové reklamy. Nabízíme vám pravidelné monitorovací schůzky a další poradenství. Kontaktujte nás. U nás nebudete vázáni žádnou smlouvou!

 

Nahoru