SEO optimalizace stránek je metoda NUTNÝCH úprav webových stránek tak, aby jejich obsah a architektura byly co nejpřijatelnější pro internetové vyhledávače a návštěvníky. SEO optimalizace pro vyhledávače musí probíhat dlouhodobě, promyšleně a cíleně. 

SEO optimalizace webu - cílem SEO optimalizace webu je dosáhnout ve výsledcích vyhledávaní co nejvyšších pozic na zvolená - prioritní klíčová slova. Čím lépe se SEO optimalizace pro vyhledávače provádí, tím výše se může zobrazovat ve výsledcích NEPLACENÉHO a přirozeného vyhledávání. SEO je optimalizace všech výskytů o klientovi napříč internetem. To přivede ve výsledku více návštěvníků a zákazníků!

 

SEO optimalizace internetových stránek

Nejlepší kombinace optimalizace webových stránek pro SEO optimalizaci webu (vylepšování pozic Vašich stránek, textů, atraktivity a prodejů) je propojení PPC reklamy a SEO optimalizace pro vyhledávače.

SEO optimalizace webu a dosáhnutí pozic na první stránce vyhledávače je - SEO optimalizace pro vyhledávače. Tato optimalizace vyžaduje spostu náročných, profesionálních technik a umění jako například boj s přímou konkurencí, různé plánované strategie a dlouhodobou údržbu SEO.

Existují i tzv. „zakázané“  techniky SEO optimalizace webu, link farmy, farmy PR článků, špatné zpětné odkazy, registrace do tisícovek pochybných katalogů, atd. Firma HIS WORK s.r.o. se zakázaným a "jepičím" SEO technikám NEVĚNUJE!

 

 

 

  

 ____________________________________________________________________________________________________________________________

SEO optimalizace webových stránek od naší agentury obsahuje:

Umístění Vášeho webu na přední pozice na první straně vyhledávačů Googlu a Seznamu.

Vytváření a sledování zpětných kvalitních (nikoli kvantitativní) odkazů (linkbuilding - více ZDE)

Zvyšování ranku (Google Page Rank a Srank)

Psání a umisťování PR článků

Nastavování tzv. meta dat Title/Description/Keywords

Postupné zlepšování pozic Vašich stránek.

__________________________________________________________________________________________________

 

Výsledkem v dlouhodobém horizontu u SEO optimalizace webu je docílit sadou technik zvýšení prodejů a návštěvnosti.

 

U optimalizace webových stránek nabízíme také překlady z/do anglického jazyka s důrazem na SEO optimalizaci

Co SEO optimalizace obsahuje?

  • Překlad textů z/do anglického jazyka
  • Copywriting – vymezení klíčových slov Vašeho webu v anglickém jazyce (podle míry vyhledávání v angličtině) a jejich vhodné včlenění do textů na webu
  • Překlad dalších SEO faktorů – zpětné odkazy, nadpisy, metaznačky
  • Individuální změny pro SEO
  • Možnost registrace do cizojazyčných katalogů

 

Zaujaly Vás naše služby? Neváhejte a kontaktuje nás.

Ceník

Máme až o 30% nižší ceny než většina konkurence - porovnejte si zde ceny za SEO a PPC naše a konkurence

měsíční správa kampaní na Google/Seznam (můžete si vybrat paušál nebo provizi z prokliku)

1890 Kč – 5090 Kč  měsíční paušál, záleží na velikosti kampaní... 

nebo 1,10 Kč – 1,35 Kč

provize za proklik

Správa kampaní zahrnuje optimalizaci účtu - přidávání klíčových slov, ladění, redukce ceny za prokliky, zaslání podrobné zprávy o výkonu kampaní, návrhy úprav, základní SEO optimalizaci. Pozn.: Ceny jsou orientační. Máte-li od konkurence lepší cenu, doložte nám jí a budeme se snažit dát lepší cenu.

V rámci základní ceny/paušálu u PPC dostane klient garanci min. 15 hodin/měsíčně práce na kampaních.* (* Porovnejte si výhodný počet min. počtu hodin pro klienta např. s naší konkurencí v článku zde.)

základní nastavení kampaně Google/Seznam.cz a vytvoření účtu

3990 Kč jednorázový poplatek (každý nový klient dostane slevu 50% pokud potvrdí naší nabídku do 7 dnů)

Účet Vám zůstává, můžete jej později spravovat sami, předáme vám přístupové údaje Pozn.: Ceny jsou orientační. Máte-li od konkurence lepší cenu, doložte nám jí a budeme se snažit dát lepší cenu!

reklama na Facebooku

4800 Kč účet Vám zůstává, můžete jej později spravovat sami, předáme vám přístupové údaje
1890 Kč měsíční paušál za správu PPC na facebooku

Správa zahrnuje optimalizaci účtu - přidávání klíčových slov, úprava ceny za prokliky, zasílání reportů, návrhy

měsíční správa služeb optimalice SEO

od 2500 Kč až po 15.000 Kč  měsíční paušál, cena ze kompletní SEO práce je vždy individuální k povaze projektu.
nebo 45.000 Kč jednorázový poplatek

Minimální časová osa pro SEO optimalizaci je 10 měsíců pro konkrétní SEO projekt.

správa služeb Copywriting 

od 3500 Kč za normostranu textu        cena ze kompletní copywritig práce je vždy individuální k povaze projektu     

 

Analýza a konzultace stávajícího stavu

5500 Kč analýza současného stavu              
400 Kč/hodina konzultace      

 

SEO školení klienta

45.000 Kč základní cena v sídle klienta pro max. 5 os. na max. 4 dny

Cena za SEO školení je individuální, záleží na rozsahu stránek, počtu účastníků a počtů školících dnů. 

_______________________________________________________________________________________________________________________________

 

Naše ceny jsou jednoduché a transparentní

V úvodu obchodní spolupráce získá klient přehled o konečné ceně za vybrané služby. Finální ceník bude klientovi sdělen elektronickou formou v které zohledníme mix vyžádaných služeb.

Ceny za založení, správu a vedení PPC kampaní, SEO optimalizace a další služby online marketingu, odpovídají sumě času efektivně strávenému na službách, které si klient vybral a odsouhlasil.

Naše ceny jsou 100% transparentní, proto Vy jako klient víte, za kolik hodin a za jaké úkoly platíte. Ceny za služby klientům účtujeme v měsíční frekvenci. Všechny ostatní služby, požadavky, atd., které bude v průběhu prací potřeba realizovat, vždy obdrží klient emailem naceněné a zdůvodněné, které následně odsouhlasí. Po odsouhlasení tzv. “víceprací” klientem, budeme realizovat dál vše potřebné.
V případě, že budete potřebovat realizovat úpravy a práce nad rámec počtu 15 hodin/měsíčně, připočítává se k paušálu 400Kč za každou započatou hodinu práce navíc.

Jak a Kdy probíhá fakturace za služby?

Za jednu službu nebo mix více služeb, které si objednátete, zaplatíte vždy po jejich realizaci, která je rozdělena do měsíčních cyklů. U nás neplatíte nic předem, a to je přeci výhodné!

Platí klient něco navíc?

Stávající kampaně, www stránky a SEO optimalizaci realizujete sami ze svých persolnáních zdrojů? Doporučujeme Vám využít konzultačních a analytických služeb naší firmy HIS WORK s.r.o.  

Sjednaná a klientem potvrzená finální nabídka obsahuje vše k dosažení dohodnutých cílů ve prospěch klienta. Objednáte-li si osobní konzultace a analýzy pro zpřesnění svých požadavků, cílů, stávajících kampaní nebo úprav webových stránek, pak jsme Vám plně k dispozici. Konzultací a analýzou myslíme v naší firmě činnost, která bude samostatně a jednorázově fakturována.

Co analýza může obsahovat? Analýza a konzultace Vašich stávajících kampaní a www stránek s důrazem na zvýšení efektivnosti, dodáme přehledné vyhodnocení analýzy, dodáme vypracovaný seznam nedostatků a chyb, pečlivě a logicky zdůvodníme naše návrhy na optimalizaci.

 

 

Průběh tvorby práce SEO a PPC

Konzultace - analýza

Na počátku po vaší poptávce zjistíme zevrubnou analýzou, co bude potřeba a co je pro váš projekt nejlepší. Ideálním řešením  je osobní schůzka, o projektu se pobavit. V případě větších vzdáleností není problém domluvit se přes Skype, nebo jen pomocí emailu. 

Sdělíme vám nejlepší reklamní a optimalizační techniky a řešení vč. návrhu cen.

Po odsouhlasení dodáte potřebné materiály - texty, fotografie, požadavky, úkoly atd...

TVORBA PPC a SEO

Vytvoříme sadu technik a prací v rámci SEO optimalizačních prací, které nastaví/opraví off-page faktory www stránek. Mezi tyto techniky patří META DATA, optimalizace textů a klíčových slov, indexace, úprava url adres, úpravy struktury menu, úprava navigace stránek, atd. následně zahájíme práce na on-page faktorech jako je linkbuilding, atd.

Navrhneme a vytvoříme PPC kampaně, sestavy, reklamní texty, klíčová slova jak na Seznamu i Google. PPC kampaně budeme podrobně optimalizovat a cílit vč. vyhodnocovacích metrik a grafů. Další a další informace vám na vyžádání dodáme.

Optimalizace a úpravy projektů

Vaše projekty v rámci průběžných úkolů a požadavků budeme optimalizovat, vylepšovat, pozastavovat, přidávat nové, měnit rozpočty, přidávat klíčová slova vylučující klíčová slova nebo např. měnit texty, META DATA, cílové url adresy, získávat nové zpětné odkazy, publikovat PR články, popisovat obrázky, atd. Prostě budeme dělat, co se týče správy SEO, PPC, Copywritingu, PR a online marketingu ve prospěch vašich www stránek.

reporty a doporučení

Na základě vašich požadavků vám budeme dodávat reporty, měření, grafy a různé druhy vyhodnocování kroků a prací v rámci SEO a internetové reklamy. Nabízíme vám pravidelné monitorovací schůzky a další poradenství. Kontaktujte nás. U nás nebudete vázáni žádnou smlouvou!

 

Nahoru