PPC reklama je reklama na internetu skrze oblíbené nástroje PPC reklamy. Platba za kliknutí (pay per click - PPC) je nástrojem internetové reklamy na Google a Seznamu - neboli takzvaného internetového marketingu ve vyhledávačích.

Výhody PPC internetové reklamy spočívají v tom, že inzerenti neplatí za každé zobrazení PPC reklamy. Platí až ve chvíli, kdy na reklamu někdo klikl. Výhodou PPC reklamy je její plánovatelnost, měřitelnosti a vysoká návratnost vložených prostředků.

PPC reklama od HIS WORK s.r.o. je PPC reklama optimalizována pro vyhledávače Google a Seznam.cz (Google AdWords a Sklik).

_______________________________________________________________________________________________________

 

Tvorba PPC reklamy probíhá v následujících krocích:

  • Analýza klíčových slov - (Analyzujeme ta nejhledanější klíčová slova z Vašeho oboru a konkurence prioritních klíčových slov na internetu. Je to jeden z nejdůležitějších kroků při tvorbě PPC reklamy)
  • Sestavení optimalizovaných textových inzerátů a reklamní PPC sestavy (reklamy), které potencionálního zákazníka přivedou k prokliku.

_______________________________________________________________________________________________________

 

Internetová reklama PPC pro vyhledávače je nastavena pro inzertní systémy: Google - AdWords a Seznam.cz - Sklik    google plus                    

PPC reklama na internetu je na Google řešena účinným reklamním ppc systémem AdWords. PPC reklama na Google je velmi důležitým reklamním a prodejním kanálem. Správa PPC reklamy a reklama obecně na Google a Seznam.cz se nesmí nikdy podcenit! PPC reklama také slouží k zviditelnění Vašich webových stránek

Vytváříme a udržujeme PPC reklamu, která neruší a přitom je efektivní. Naše služby v oblasti PPC reklamy využívá spouta firem a institucí - viz. reference. Vedení PPC kampaní je podporováno pravidelným monitoringem a reporty. 

Pro zviditelnění Vašich webových stránek slouží také SEO optimalizace. Více o SEO optimalizaci se dozvíte ZDE.

 

 

Průběh tvorby práce SEO a PPC

Konzultace - analýza

Na počátku po vaší poptávce zjistíme zevrubnou analýzou, co bude potřeba a co je pro váš projekt nejlepší. Ideálním řešením  je osobní schůzka, o projektu se pobavit. V případě větších vzdáleností není problém domluvit se přes Skype, nebo jen pomocí emailu. 

Sdělíme vám nejlepší reklamní a optimalizační techniky a řešení vč. návrhu cen.

Po odsouhlasení dodáte potřebné materiály - texty, fotografie, požadavky, úkoly atd...

TVORBA PPC a SEO

Vytvoříme sadu technik a prací v rámci SEO optimalizačních prací, které nastaví/opraví off-page faktory www stránek. Mezi tyto techniky patří META DATA, optimalizace textů a klíčových slov, indexace, úprava url adres, úpravy struktury menu, úprava navigace stránek, atd. následně zahájíme práce na on-page faktorech jako je linkbuilding, atd.

Navrhneme a vytvoříme PPC kampaně, sestavy, reklamní texty, klíčová slova jak na Seznamu i Google. PPC kampaně budeme podrobně optimalizovat a cílit vč. vyhodnocovacích metrik a grafů. Další a další informace vám na vyžádání dodáme.

Optimalizace a úpravy projektů

Vaše projekty v rámci průběžných úkolů a požadavků budeme optimalizovat, vylepšovat, pozastavovat, přidávat nové, měnit rozpočty, přidávat klíčová slova vylučující klíčová slova nebo např. měnit texty, META DATA, cílové url adresy, získávat nové zpětné odkazy, publikovat PR články, popisovat obrázky, atd. Prostě budeme dělat, co se týče správy SEO, PPC, Copywritingu, PR a online marketingu ve prospěch vašich www stránek.

reporty a doporučení

Na základě vašich požadavků vám budeme dodávat reporty, měření, grafy a různé druhy vyhodnocování kroků a prací v rámci SEO a internetové reklamy. Nabízíme vám pravidelné monitorovací schůzky a další poradenství. Kontaktujte nás. U nás nebudete vázáni žádnou smlouvou!

Ceník

Máme až o 30% nižší ceny než většina konkurence - porovnejte si zde ceny za SEO a PPC naše a konkurence

měsíční správa kampaní na Google/Seznam (můžete si vybrat paušál nebo provizi z prokliku)

1890 Kč – 5090 Kč  měsíční paušál, záleží na velikosti kampaní... 

nebo 1,10 Kč – 1,35 Kč

provize za proklik

Správa kampaní zahrnuje optimalizaci účtu - přidávání klíčových slov, ladění, redukce ceny za prokliky, zaslání podrobné zprávy o výkonu kampaní, návrhy úprav, základní SEO optimalizaci. Pozn.: Ceny jsou orientační. Máte-li od konkurence lepší cenu, doložte nám jí a budeme se snažit dát lepší cenu.

V rámci základní ceny/paušálu u PPC dostane klient garanci min. 15 hodin/měsíčně práce na kampaních.* (* Porovnejte si výhodný počet min. počtu hodin pro klienta např. s naší konkurencí v článku zde.)

základní nastavení kampaně Google/Seznam.cz a vytvoření účtu

3990 Kč jednorázový poplatek (každý nový klient dostane slevu 50% pokud potvrdí naší nabídku do 7 dnů)

Účet Vám zůstává, můžete jej později spravovat sami, předáme vám přístupové údaje Pozn.: Ceny jsou orientační. Máte-li od konkurence lepší cenu, doložte nám jí a budeme se snažit dát lepší cenu!

reklama na Facebooku

4800 Kč účet Vám zůstává, můžete jej později spravovat sami, předáme vám přístupové údaje
1890 Kč měsíční paušál za správu PPC na facebooku

Správa zahrnuje optimalizaci účtu - přidávání klíčových slov, úprava ceny za prokliky, zasílání reportů, návrhy

měsíční správa služeb optimalice SEO

od 2500 Kč až po 15.000 Kč  měsíční paušál, cena ze kompletní SEO práce je vždy individuální k povaze projektu.
nebo 45.000 Kč jednorázový poplatek

Minimální časová osa pro SEO optimalizaci je 10 měsíců pro konkrétní SEO projekt.

správa služeb Copywriting 

od 3500 Kč za normostranu textu        cena ze kompletní copywritig práce je vždy individuální k povaze projektu     

 

Analýza a konzultace stávajícího stavu

5500 Kč analýza současného stavu              
400 Kč/hodina konzultace      

 

SEO školení klienta

45.000 Kč základní cena v sídle klienta pro max. 5 os. na max. 4 dny

Cena za SEO školení je individuální, záleží na rozsahu stránek, počtu účastníků a počtů školících dnů. 

_______________________________________________________________________________________________________________________________

 

Naše ceny jsou jednoduché a transparentní

V úvodu obchodní spolupráce získá klient přehled o konečné ceně za vybrané služby. Finální ceník bude klientovi sdělen elektronickou formou v které zohledníme mix vyžádaných služeb.

Ceny za založení, správu a vedení PPC kampaní, SEO optimalizace a další služby online marketingu, odpovídají sumě času efektivně strávenému na službách, které si klient vybral a odsouhlasil.

Naše ceny jsou 100% transparentní, proto Vy jako klient víte, za kolik hodin a za jaké úkoly platíte. Ceny za služby klientům účtujeme v měsíční frekvenci. Všechny ostatní služby, požadavky, atd., které bude v průběhu prací potřeba realizovat, vždy obdrží klient emailem naceněné a zdůvodněné, které následně odsouhlasí. Po odsouhlasení tzv. “víceprací” klientem, budeme realizovat dál vše potřebné.
V případě, že budete potřebovat realizovat úpravy a práce nad rámec počtu 15 hodin/měsíčně, připočítává se k paušálu 400Kč za každou započatou hodinu práce navíc.

Jak a Kdy probíhá fakturace za služby?

Za jednu službu nebo mix více služeb, které si objednátete, zaplatíte vždy po jejich realizaci, která je rozdělena do měsíčních cyklů. U nás neplatíte nic předem, a to je přeci výhodné!

Platí klient něco navíc?

Stávající kampaně, www stránky a SEO optimalizaci realizujete sami ze svých persolnáních zdrojů? Doporučujeme Vám využít konzultačních a analytických služeb naší firmy HIS WORK s.r.o.  

Sjednaná a klientem potvrzená finální nabídka obsahuje vše k dosažení dohodnutých cílů ve prospěch klienta. Objednáte-li si osobní konzultace a analýzy pro zpřesnění svých požadavků, cílů, stávajících kampaní nebo úprav webových stránek, pak jsme Vám plně k dispozici. Konzultací a analýzou myslíme v naší firmě činnost, která bude samostatně a jednorázově fakturována.

Co analýza může obsahovat? Analýza a konzultace Vašich stávajících kampaní a www stránek s důrazem na zvýšení efektivnosti, dodáme přehledné vyhodnocení analýzy, dodáme vypracovaný seznam nedostatků a chyb, pečlivě a logicky zdůvodníme naše návrhy na optimalizaci.

Nahoru