Copywriting - tvoříme texty pro Vaše stránky, které umí prodávat a jsou čtivé

Copywriting - je nedílná součást kvalitního internetového marketingu Copywriting – výraz, který zahrnuje tvorbu a údržbu ideálního a optimalizovaného textu webových stránek .

Copywriting - proč je v SEO tak důležitý?

Málo lidí čte dnes celé texty na webu až do konce Oči skenují výsledky zadaného dotazu a zastaví se u tučně zvýrazněného místa a pokud během cca 3 vteřin nenaskenují, co hledali. Buď to našli nebo ne a vaše stránky opustí.

Lidé vždy slyšeli na fráze a jestli v textu na webu máte důležitá klíčová slova, které často dělají 80% Vašeho e-byznysu, pak je to dobrá cesta. Zbytek textů schovejte třeba pod klik „více informací“.

Hezké stránky zaujmou, ale správný reklamní text - copywriting prodává zboží! Web nesmí vypadat jako slohový elaborát profesora filozofie. Internet je plný informací, lidé jsou často přehlceni texty.

Provozovatelé stránek si píší texty většinou sami nebo tím pověří své sekretářky. Domnívají se, že je to banální činnost, která má pramalý vliv na byznys. Opak je pravdou. Nesprávně psané texty obsahují oborové a slangové slova a termíny, kterým běžný návštěvník nerozumí a rozumět mnohdy ani nechce.

 

 

Šikovný copywriter Vám ulehčí práci a texty optimalizuje tak, aby:

zaujaly - máte cca 3 vteřiny, abyste návštěvníka svým textem zaujali

informovaly – nepoužívejte svůj slovník a obraty, používejte fráze

přesvědčily – text má vést návštěvníka k akci, zdůrazněte své přednosti a pište jen pravdu

 

Připravíme nové texty na míru. Napíšeme texty, které akceptují roboti vyhledávačů a kterým 100% rozumí přivedený návštěvník. Webdesigner nový text propojí s grafickým prostředím, aby na sebe vše navazovalo.

Zamyslete se – jak se na cizích stránkách chováte Vy? Snažíme se rychle prozkoumat nadpisy, tučné části textů, jestli obsahují slova, která jsme zadali do vyhledávače. Copywriting tzn. texty na vašich www stránkách musí vypadat tak, že na stránce je jen pár důležitých vět, důležité odkazy na ceník, e-shop, atd.

Nahoru